Huvudkontor

Momentum Industrial AB
Box 6184
400 60 Göteborg
von Utfallsgatan 16 B
415 05 Göteborg
Tel: 031-340 99 00
Fax: 031-340 99 20

Jimmy Norlinder
Jimmy NorlinderVD
Momentum Industrial AB
Box 711, 781 27 Borlänge
Hejargatan 7, 784 71 Borlänge
Mobiltel: 070-374 49 71
jimmy.norlinder@momentum-industrial.com
Jimmy Haaranen
Jimmy HaaranenFörsäljningschef
Momentum Industrial AB
Box 737, 801 28 Gävle
Utmarksvägen 35, 802 91 Gävle
Tel: 026-66 38 30
Fax: 026-66 38 31
Mobil: 073-436 8 841
jimmy.haaranen@momentum-industrial.com
Lena Berntsson
Lena BerntssonCFO
Momentum Industrial AB
Box 6184, 400 60 Göteborg
von Utfallsgatan 16 B, 415 05 Göteborg
Tel: 031-340 99 29
Fax: 031-340 99 20
Mobil: 070-268 35 56
lena.berntsson@momentum-industrial.com
Patrik Thunberg
Patrik ThunbergRegionchef Norr
Momentum Industrial AB
Tel: 026-66 38 30
Fax: 026- 66 38 31
Mobil: 070-385 85 55
patrik.thunberg@momentum-industrial.com
Clas Nyberg
Clas NybergRegionchef Mitt
Tel: 013-31 43 65
Fax 013-14 99 07
Mobil: 070-831 43 65
clas.nyberg@momentum-industrial.com
Simon Hagberg
Simon HagbergRegionchef Syd
Tel: 31-340 99 33
Fax 031-340 99 39
Mobil: 070-233 15 90
simon.hagberg@momentum-industrial.com
Dennis Nordli
Dennis NordliLogistik
Momentum Industrial AB
Box 40, 651 02 Karlstad
Östanvindsgatan 5, 652 21 Karlstad
Tel: 054-85 29 67
Mobil: 070- 641 20 43
dennis.nordli@momentum-industrial.com
Thomas Tallberg
Thomas TallbergChef Erbjudande och Försörjning
Momentum Industrial AB
Box 6184, 400 60 Göteborg
von Utfallsgatan 16 B, 415 05 Göteborg
Tel: 031-340 99 43
Mobil: 076-819 21 11
Fax: 031-340 99 49
thomas.tallberg@momentum-industrial.com
Jonas Kemi
Jonas KemiChef Teknik och Affärsutveckling
Momentum Industrial AB
Box 6184
400 60 Göteborg
von Utfallsgatan 16 B
415 05 Göteborg
Mobiltel:070-260 23 09
jonas.kemi@momentum-industrial.com
Ann-Christine Ask-Lindgren
Ann-Christine Ask-LindgrenChef Verksamhetssupport
Momentum Industrial AB
Box 6184, 400 60 Göteborg
von Utfallsgatan 16 B, 415 05 Göteborg
Fax: 031-340 99 20
Mobil: 070-347 07 08
ann-christine.ask-lindgren@momentum-industrial.com
Lotta Rörick
Lotta RörickVD Rörick Elektriska Verkstad AB
Momentum Industrial AB
Volvogatan 4B, 731 36 Köping
Tel: 0221-45 75 09
Mobil: 070-309 02 00
lotta.rorick@rorick.se
Ann-Sofi Brandin
Ann-Sofi BrandinKvalitet - Miljö
Momentum Industrial AB
Box 6184, 400 60 Göteborg
von Utfallsgatan 16 B, 415 05 Göteborg
Tel: 031-749 19 61
Fax: 031-340 99 20
Mobiltel: 070-227 30 06
ann-sofi.brandin@momentum-industrial.com